SaglikDr.Com

Hastaliklar ve Guncel Bilgiler.

SağlıkDR Forum Blog

Sigara isteğinizi azaltacak doğal yöntem

Sigara isteğinizi azaltacak doğal yöntem

Sigara isteğinizi azaltacak doğal yöntem 21 günde sigarayı bıraktıran karışım tarifi Sigarayı bırakmak imkânsız geliyor ve sigara isteğinizi azaltacak doğal

21 günde sigarayı bıraktıran karışım tarifi
Sigarayı bırakmak imkânsız geliyor ve sigara isteğinizi azaltacak natural teknikler arıyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz. İşte sigara isteğinizi azaltacak o natural teknik.

Sigara sağlığımızı tehdit eden en kötü alışkanlıklardan bir tanesidir. Sigarayı bırakmak amacıyla ilk olarak kuvvetli bir irade gücüne gereksinim vardır. Sigarayı bırakmanın en asli yollarından biri de ilk olarak sigarayı bırakmak istemek olacaktır.

Bırakmak istediğinizde yardımınıza koşacak çoğu teknik bulunmaktadır. Çeşitli natural teknikleri denemenize karşın bir türlü bırakamıyorsanız bir eksperden yardım almalısınız. Fakat evinizde kendiniz natural yollarla bırakmak istiyorsanız birazdan vereceğimiz karışım size yardımcı olacaktır. İşte sigara isteğinizi azaltacak aynı vakitte da sigarayı bırakmanızı sağlayacak o karışım…

Malzemeler
– 1 bardak limon suyu
– 200 ml papatya çayı
– 1 bardak greyfurt suyu
– 30 ml Hindistan cevizi yağı
– 30 ml jojoba yağı
– 30 ml zeytinyağı
– 5 gram taze kekik

Taze kekik hariç bütün malzemeleri homojen bir kıvam alana kadar karıştıralım. Karışım hazır olduktan sonra taze kekiği de ekleyip bir tur daha karıştırın.

İçeceği sigara isteğiniz geldiği anda bir çay bardağı tüketin ya da burnunuzun alt tarafına, dudak kısmınızın derhal üzerine parmağınızla sürün.

21 gün süresince bu uygulamaya devam edin. Bu karışımı deneyenler etkisini 21 günde gördüklerini belirtiyorlar.